Gültekin Eğitim ve Danışmanlık

Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz

ÖZGÜR GÜLTEKİN
1979 yılı İstanbul doğumluyum, lise öğrenimimi Üsküdar Fen lisesinde tamamladıktan sonra, Lisans eğitimimi Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde, ardından yüksek lisans ve doktora çalışmalarımı ise Yeditepe üniversitesi iktisat ve Finansal İktisat bölümlerinde tamamladım.

Kurucusu olduğum özel Dekare dershanesi ile başlayan eğitim çalışmalarım, daha sonra yine kurucusu olduğum Gültekin Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri bünyesinde  devam etti. 20 yıla yakın çalışma hayatım boyunca her yastan öğrenciye her seviyede matematik dersi verme  ve eğitim danışmanlığı yapma imkanım oldu.   

İçinde bulunduğumuz bilgi çağında, bilim ve dolayısıyla buna bağlı olarak eğitim çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği için çok büyük bir öneme sahip. Gültekin Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri olarak bizler bu bilinç ve sorumluluk ile çalışmalarımıza yön veriyoruz. 
 GÜLER ÜNAL
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. Tezsiz Yüksek Lisansımı da yine Mimar Sinan Üniversitesinde tamamladım. On iki yılımı doldurduğum öğretmenlik mesleğimde her sınıf düzeyiyle çok keyifli çalışmalar yaptım. Bu çalışmalar sonucunda sınavlarda (gerek lise giriş sınavları gerekse de üniversite giriş sınavları) güzel başarılara imza attık, atmaya da devam edeceğiz.
 

YASEMİN DENİZLİ
Sakarya Üniversitesi Fizik Bölümü mezunuyum. Tezsiz Yüksek Lisansımı Sakarya Üniversitesinde tamamladım. Çalışma hayatıma fizik laboratuvarlarında başladım ancak kendimi daha sonra öğrencilerimin arasında buldum. Dokuz yıldır onlarla her alanda çalışmalar yapmakta çeşitli başarılara imza atmaktayım. Özellikle üniversite giriş sınavları açısından güzel başarılar elde ettik, elde etmeye de devam edeceğiz.