Gültekin Eğitim ve Danışmanlık

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Gültekin Danışmanlık ve Özel Ders Merkezi, 2009 yılından itibaren her seviyede öğrenciye, farklı alanlarda, evlerinizde veya ofislerimizde, birebir ve grup dersleri ile eğitim takviyesi ve danışmanlığı veren bir özel ders merkezidir. Gültekin Danışmanlık ve Özel Ders Merkezi çeşitli branşlarda ders veren öğretmenleri ile üst düzeyde bilgi odaklı bir merkezdir ve sahip olduğumuz bu bilgi birikimi, öğretim biçimimizi şekillendiren en önemli etkenlerden biridir.

Kaliteli ve iyi bir eğitim, içinde bulunduğumuz çağın en büyük gereksinimidir. Amacımız, her bir öğrencimizin eğitim hayatına dokunacak, öğrenim kalitesini arttıracak, yardımcı çözümler üretmek ve öğrencilerimizi en üst seviyede başarıya ulaştırmaktır. Bu noktada öğrencilerimiz ile birlikte belirlediğimiz ortak hedefler, çalışmalarımızda bize ilham verir.

Başarı için dört ana özellik üzerine odaklanıyoruz:
  1. İletişim ve Motivasyon
  2. Düzenli ve Etkin Çalışma Sistemi 
  3. Nitelikli Bilgi ve Bilginin Aktarımı
  4. Kaliteli ve Cazip Çalışma Ortamı

Başarının, hayatımızın sadece bir noktasında değil, her aşamasında sürdürülebilir olması gerektiğinin bilincindeyiz. Sürdürülebilir ve fark yaratan bir başarı için, kişiye özel eğitim çözümlerimizi paylaşmak üzere sizleri ofisimizde görmekten büyük bir memnuniyet duyarız.

ÖZGÜR GÜLTEKİN